ماشین حساب سامان ابنیه hit counter
menusearch
saman-abnieh.ir

درباره ما

جستجو
(6)
(0)
درباره ما

 
شرکت سامان ابنیه با عنایت به سابقه پیمانکاری از سال 1361 با بهره گیری از تجارب مهندسین قدیمی و دانش روز مهندسین جدید، سعی دارد تا نگاه تجربی و سنتی از "پیمانکار" را در دیدگاه "کارفرما"حذف کند و با تکیه بر نوآوری، صداقت، تعهد، دانش و تجربه  به امید پروردگار، تعریفی جدید از پیمانکار ساختمانی در عرف رایج بازار ساختمان معرفی کند.تاریخچه شرکت
 
گروه مهندسی سامان ابنیه از سال 1361 فعالیت خود را در زمینه پیمانکاری اسکلت های ساختمانی شروع کرد، از سال 1373 با گسترش فعالیت های اجرایی و نیاز به گسترش زمینه های کاری، این گروه با اضافه شدن افراد متخصص در گرایش های مختلف تاسیسات نیز وارد حوزه اجرا شد.
با مرور زمان و افزایش تجارب این گروه و همچنین اضافه شدن بدنه جوان مهندسی از سال 1384 شرکت سامان ابنیه در اداره ثبت شرکت ها ثبت شد و فعالیت این شرکت در زمینه های ابنیه، تاسیسات و ثبت املاک و مستغلات به شکل حقوقی درآمد.

 
ماموریت­ها

شرکت سامان ابنیه به عنوان شرکت تخصصی و فعال در صنعت ساختمان، ماموریت‌های خود را به صورت ذیل در نظر دارد:
1) سرمایه‌گذاری و مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز اعم از سرمایه‌گذاری مستقیم یا خرید و فروش سهام، در داخل و یا خارج از کشور.
2) مطالعه، طراحی و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های شهرسازی و ساختمانی اعم از مسکونی، اداری، تجاری، تاسیساتی و غیره.
3) دریافت یا کسب اعتبار و یا هرگونه تسهیلات مالی از طریق اخذ تسهیلات یا مشارکت مدنی با بانک‌ها و سایر سازمان‌های تأمین کننده منابع مالی و همچنین پیش فروش واحدهای در حال احداث.
4) جذب سرمایه‌های اشخاص حقیقی و حقوقی و همچنین مشارکت مدنی در ایجاد، ساخت، توسعه و تکمیل پروژه‌های ساختمانی، تاسیساتی و صنایع مرتبط با آن‌ها.
5) مشاوره، نظارت و اجرای پروژه‌های ساختمانی به صورت پیمانکاری یا امانی.
6) ایجاد سیستم منظم اطلاع‌رسانی از وضعیت عملکرد پروژه‌ها (کنترل پروژه).
7) انجام کارهای مقاطعه‌کاری اعم از اینکه شرکت کارفرما باشد یا پیمانکار.
8) ارتقای سطح دانش تخصصی و عملی صنعت ساختمان با کاربرد روش‌ها و تکنولوژی‌های نوین و برقراری ارتباط فنی و تجاری با صاحبان فن در جهان، برای انتقال دانش فنی و تکنولوژی‌های مرتبط.
9) تهیه بانک اطلاعاتی GIS از زمین ها و پروژه ها، مستندسازی و ایجاد طرح تملیک و فعالیت های ثبتی
10) ارائه مشاوره در جهت واردات و یا خرید ماشین‌آلات، مصالح ساختمانی و سایر مواد و لوازم مورد نیاز در امر ساختمان.
11) تهیه زمین شامل خرید، اجاره یا تملک و یا از طریق ادارات مرتبط و غیره جهت ساخت و اجرای پروژه‌های ساختمانی.
12) ورود به پروژه‌های ساختمانی به روش مشارکت در ساخت با این سیاست که آورده شرکت، پروانه و ساخت پروژه باشد.


فعالیت های پژوهشی

 
 • از آنجایی که پویایی و میل به پیشرفت همواره جزو اهداف اصلی شرکت سامان ابنیه بوده، مهندسین ما همیشه سعی در بهینه سازی صنعت ساخت و ساز داشته اند، ارایه مقاله های گوناگون در کنفرانس های متعدد داخلی و خارجی بخوبی موید این مطلب می باشد.
 • عضویت و شرکت مستمر اعضا در همایش های نظام مهندسی، انجمن فولاد، انجمن بتن و ... همواره شوق فعالیت در زمینه های آموزشی و پژوهشی را در شرکت زنده نگاه داشته و سعی شده تا از دست آوردهای پژوهشی در اجرای فعالیت های کاری شرکت استفاده بهینه شود.


خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه
 
شرکت سامان ابنیه بعنوان یکی از شرکتهای موفق در اجرای پروژه های ابنیه و تاسیسات در جهت نیل به اهداف عالیه کشور و در مسیر چشم انداز خود با شعار مهندسی برای آینده بهتر ضمن تعهد به مسئولیت اجتماعی، با بهره گیری مطلوب از دانش، تجربه و توانمندی منابع انسانی داخلی، در جهت تحقق خواسته ها و انتظارات تمامی ذینفعان و افزایش سطح رضایت ایشان گام بر می دارد.
این شرکت در راستای تبعیت از قوانین و الزامات فنی و قانونی در موضوعات کیفی، زیست محیطی و ایمنی و بهداشت شغلی، ضمن تعهد به بهبود مستمر اثربخشی سیستم مدیریت یکپارچه، رئوس خط مشی خود را بر اساس استانداردهای ISO 9001، ISO 14001 و OHSAS 18001 بشرح زیر اعلام می نماید:
انجام به موقع تعهدات و کسب رضایت کارفرمایان
ارتقاء سطح آگاهی، دانش و مهارت کارکنان و توسعه منابع انسانی
گسترش خدمات در نقاط مختلف داخل و خارج کشور
پیشگیری از مصدومیت و بیماری های ناشی از کار
پیشگیری از آلودگی های محیط زیست
اینجانب خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه را چارچوبی برای تعیین و بازنگری اهداف کلان و خرد سازمان تعیین نموده و نسبت به برقراری، حفظ و بهبود سیستم مدیریت یکپارچه متعهد می باشم و از کلیه کارکنان سازمان انتظار دارم که ضمن درک و بکارگیری خط مشی و سایر مستندات سیستم مدیریت یکپارچه، تلاش و همکاری مستمر در جهت ارتقاء سطح عملکرد شرکت و در نتیجه پویایی سازمان را بعمل آورند.
 

چشم انداز شرکت

شرکت عمرانی سامان ابنیه در نظر دارد ضمن ارتقاء کیفی وضعیت موجود، خلاقیت و نوآوری، کار گروهی و استفاده بهینه از امکانات و نیز کارکنان خود و با تمرکز بر موقعیت های مناسب جهت احداث ساختمان (سرمایه گذاری و مشارکت، طراحی، نظارت و اجرا) و خرید زمین های با قابلیت های بالا به منظور ساخت و ساز که از ارزش افزوده بالایی برخوردارند، به جایگاه برتری در بخش صنعت ساخت و ساز نائل آید.
همچنین ایجاد ساختار مناسب جهت ساخت صنعتی سازه ها و بومی سازی تکنولوژی های نوین ساختمانی، با هدف ساخت و سازهای مقاوم در برابر زلزله، کاهش هزینه های ساخت، اجرای پروژه ها در کمترین زمان ممکن، حفظ و ارتقاء ایمنی و سلامت محیط کار، استفاده توام از تجربه مهندسین قدیمی و انرژی و پویایی مهندسین جوان، حفظ کرامت انسانی کارگران و توجه به حقوق مادی و معنوی ایشان،  ورود به بازار فنی و مهندسی منطقه و ایجاد همکاری در پروژه های مختلف عمرانی در سطوح بین المللی از دیگر چشم اندازهای شرکت عمرانی سامان ابنیه می باشند.


اهداف:
 • فعالیت در صنعت ساخت و ساز و استفاده از فرصتهای سرمایه‌گذاری در صنعت مذکور و سایر صنایع
 • ایجاد ارزش افزوده اقتصادی در بخش مشارکت در ساخت و ساز همراه با مدیریت ریسک 
 • ارائه خدمات به شرکت‌های ساختمانی به صورت پیمانکاری و یا مشارکتی
 • سرمایه گذاری و مشارکت با سازمان ها و نهادهای واجد شرایط به منظور کاهش ریسک، تأمین مالی پروژه و امکان انتقال تکنولوژی و تجربیات
 • استفاده از مصالح مورد نیاز با توجه به استانداردهای داخلی و خارجی
 • حفظ اصل سرمایه و ارتقای آن
 • شفافیت اطلاعاتی در کلیه سطوح شرکت
 • جلب رضایت کارفرمایان
 • حفظ صیانت و ارزش‌های شرکت
 • افزایش بهره وری نیروی انسانی و ارتقاء توانمندی آنها 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز